Aktuality

oushi_43.jpg

Hovory o zdraví, z.ú.

Líbí se vám naše webové stránky HOVORYOZDRAVI.CZ? Na podporu našeho projektu jsme založili neziskovou organizaci Hovory o zdraví, z.ú. stejně jako to mají zakladatelé projektu Oxfordská univerzita. 

Víte, že výroba jednoho modulu stojí cca 4 000 000,- Kč? Věděli jste, že nás můžete zdarma podpořit při nakupování vánočních dárků přes internet? 

Díky portálu GIVT.CZ dostaneme příspěvek ať už budete nakupovat knihy, parfémy, dárky pro děti atd... Vy nezaplatíte nic navíc a nám to moc pomůže!  

Kompletní informace na http://bit.ly/Hovory_o_zdraví  nebo se můžete obrátit na email: katerina.hamplova@hovoryozdravi.cz

 

Podělte se o svůj příběh 

PACIENT V PALIATIVNÍ PÉČI. Chtěli byste vyprávěním svého příběhu pomoci ostatním lidem? Nebo znáte někoho, kdo má osobní zkušenost z vážnou a nevyléčitelnou nemocí a paliativní léčbou?
Dokončujeme téma PACIENT V PALIATIVNÍ PÉČI. Stále hledáme účastníky k rozhovorům.
Pokud pracujete v oblasti PALIATIVNÍ PÉČE nebo je vám téma blízké a mohli byste nám nějakým způsobem pomoci, prosím, kontaktujte nás -pal@hovoryozdravi.cz 

 

Ve všech video a audio klipech na našich webových stránkách jsou lidé, kteří se laskavě podělili o své příběhy s naším výzkumným týmem OUSHI v naději, že to pomůže jiným lidem. Naši výzkumníci se setkávají s lidmi v místě dle jejich výběru. V současné době hledáme ty, kteří by se podělili o své zkušenosti související se zdravím v následujících oblastech: paliativní péče, noční můry, rakovina prsu a rakovina prostaty.